Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun filmlerinin ismi belli oldu

Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun filmlerinin ismi belli oldu

Film Haberleri

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun filmlerinin ismi belli oldu

Kiralık Aşk’da yakaladıkları uyum ve oyunculukları ile adından söz ettirmeyi başaran Elçin Sangu ve Barış Arduç, bu kez bir sinema filminde birlikte kamera karşısına geçerken, filmin isminde değişikliğe gidildi.

Filmin hazırlıklarına ilk başlandığında isminin ‘Gitme Sen’ olacağı konuşulan ancak değişiklik yapılma ihtimali de olduğu belirtilen film için beklenen oldu ve filmin isminde değişikliğe gidildi.

NuLook’un yapımını, Şenol Sönmez’inde yönetmenliğini üstlendiği sinema filminin çekimlerine başlanırken, Arduç ve Sangu’nun yanı sıra Cengiz Bozkurt, Levent Öktem, Dila Bayrak’ın da rol alacağı filmin adının da ‘Yanımda Kal’ olacağı açıklandı.

Çekimleri İstanbul’un farklı noktalarında gerçekleşecek olan romantik komedi filminin çekimlerinin 5 hafta sürmesi beklenirken, gişede iddialı bir yapım olacağının sinyallerini prodüksiyon kalitesi ile vermeye başladı.

Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğu fikrini yansıtan film’de, geçmişiyle yüzleşmeden kendi ‘Mükemmel’ hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı