Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç, Star Tv ile anlaşma imzaladı

Özel Haber

Barış Arduç, Star Tv ile anlaşma imzaladı

Ekranların yakışıklı oyuncusu Barış Arduç’un geçtiğimiz günlerde bir dizi ile anlaşma imzaladığı ve diziden bölüm başı 80 bin TL alacağı hakkında ki iddialar için, Milliyet yazarı Sina Koloğlu bir yazı kaleme aldı.

Barış Arduç, Star Tv ile anlaşma imzaladı

Sina Koloğlu’nun köşesinde yer verdiği “Star Tv’nin yeni yüzü Barış Arduç” başlıklı, 80 bin TL alacağı iddia edilen anlaşma ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

İşte Koloğlu’nun o yazısı:

Barış Arduç star TV’nin yeni yüzü oldu. Kanal, ‘Star isimlerle dizi’ projesini Barış Arduç’la devam ettiriyor. Oyuncunun yeni dizi çekeceği yolunda haberler çıkmış, hatta bölüm başına 80 bin TL alacağı öne sürülmüştü.

Daha ortada proje yok. Arduç, istediği bir yapım şirketiyle anlaşacak. Yani alacağı ücret henüz belli değil. Star TV’yle iki yıllık anlaşma yaptı. Bu iki yılda büyük olasılıkla iki dizi çekecek kanal adına. Peki kiminle? Tahminim ay yapım’la..

Star TV, Kıvanç Tatlıtuğ’la benzer bir anlaşma yapmıştı. ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisini çekmişti. Ardından şimdi ekrandaki ‘Cesur ve Güzel’ aynı anlaşmanın ikinci projesiydi.

Bu özel anlaşmayı kanal Burak Özçivit’le de yaptı. ‘Kara Sevda’ bu kapsamda çekildi. Tatlıtuğ, anlaşmanın karşılığında 2 milyon TL almıştı. Barış Arduç’un da buna yakın bir rakama anlaştığı söylenebilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı