Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç o haberi doğruladı

Barış Arduç o haberi doğruladı

Magazin

Barış Arduç o haberi doğruladı

Star Tv’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisi ile büyük bir hayran kitlesi edinen yakışıklı oyuncu Barış Arduç, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Gupse Özay ile birlikte görüntülendi.

Geçtiğimiz gün sevgilisi Gupse Özay ile Zorlu Alışveriş Merkezinde objektiflere takılan yakışıklı oyuncu, yeni dizi projesi ile ilgili kısa bir bilgi verdi.

Kısa süre önce Barış Arduç’un Star Tv ile anlaşma imzaladığını, ekranda yayınlanacak 2 dizi de rol alacağı ile ilgili bir yazı paylaşmıştık.

Söz konusu gelişme, Barış Arduç’un Star Tv’nin yüzü olarak anlaşma imzalaması üzerine olup, Star Tv’de yayınlanan 2 dizide rol alacak şekilde kendisini Star Tv’e bağlıyordu.

Kısaca, Star TV’yle iki yıllık anlaşma yaptı. Ve bu anlaşmada, iki yılda kanal adına 2 dizide yer alacak şeklinde ifade ediliyor.

Barış Arduç’da AVM’de objektiflere takıldığında bu gelişmeyi doğrulayarak, “Tatilden döner dönmez yeni projeler için hazırlıklara başladı. Arduç, 2 ayrı proje için hazırlık yaptığını söyledi.”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı