Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bahar Candan, Aybüke Kemiyeva dövdü!

Magazin

Bahar Candan, Aybüke Kemiyeva dövdü!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim programı ile tanınan, Murat Boz ile Eser Yenenler’in evinde verdikleri partide yakınlaştığı iddiaları gündeme bomba gibi düşen Bahar Candan, arkadaşını darp etti.

Bahar Candan, Aybüke Kemiyeva dövdü!

Posta’nın haberine göre, evine davet ettiği Bahar Candan tarafından darp edilen Aybüke Kemiyeva, eski yarışmacı arkadaşından şikayetçi oldu.

Kemiyeva ifadesinde olayı şöyle anlatıyor: Bahar Candan’ı “Lütfen ayakkabılarını çıkar ben titiz kızım” diyerek uyardı. Çok sinirlenen Bahar Candan evden çıktı. On dakika sonra geri döndü. Kendisine kapıyı açan Aybüke’yi kenara itip, ayakkabı ile içeri girdi. “Seni gidi ezik Aybüke! Bu küçücük evinde seni öldürürüm.” diye bağırdı, küfür etti. Aybüke’yi saçlarından tutup asansöre kadar sürükledi. Tekme atıp kaçtı.

Telefonunu da kapatan Bahar Candan kayıplara karıştı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Darp edildiğini, psikolojisinin bozulduğunu söyleyen Aybüke Kemiyeva, Kağıthane’deki Sadabad Polis Merkezi’ne giderek arkadaşından şikayetçi oldu. Aybüke “Yarışmadan sonra samimi olduk. Hep görüşüyorduk ama Bahar beni dövdü. Ondan şikayetçiyim. Hiçbir şekilde uzlaşmak istemiyorum” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı