Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ayşe Hatun Önal ile Cem Belevi birlikte mi?

Ayşe Hatun Önal ile Cem Belevi birlikte mi?

Magazin

Ayşe Hatun Önal ile Cem Belevi birlikte mi?

Son zamanlarda çıkardığı albüm ve çöl’de çektiği klip ile adından sıkça söz ettiren Ayşe Hatun Önal, Cem Yılmaz ile olan ilişkisinin bitmesinin ardından, özel hayatı ile gündeme gelmiyordu.

Genç şarkıcı ve oyuncu olan Cem Belevi ile birlikte görüntülenen şarkıcı Ayşe Hatun Önal, Arnavutköy’den bir mekandan çıkarken görüntülenince tedirgin oldular.

Mekan çıkışı esnasında muhabirlerin bu kareleri yakalamak için flaşları patlatması ile ne olduğunu anlayamayan çift, daha sonra araca doğru yöneldiler.

Yeni albümünde ki ‘Olay’ şarkısı için yurtdışın’da ‘çalıntı’ denilen Ayşe Hatun Önal, birlikte göründükleri Cem Belevi ile aşk var mı sorularına yanıt vermemeyi tercih etti.

Genç şarkıcı ise Ayşe Hatun Önal’ın aksine, “aşk haberleri doğrulandı mı?” sorusuna, Teşekkür ederim, doğrudur.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı