Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Avşar Kızı: Artık bu ülkeyi terk ediyorum!

Magazin

Avşar Kızı: Artık bu ülkeyi terk ediyorum!

Hülya Avşar, Türkiye’yi terk edecek olduğunu açıkladı.

Avşar Kızı bugün sabah saatlerinde yaptığı açıklamasında kendisinin geçtiğimiz gün şaka amaçlı olarak yaptığı ”hamileyim” açıklamasının başına iş açtığını belirtti. Açıklamalarında kendisinin ”hamileyim” demesinin bir şaka olmasına rağmen birçok vatandaş tarafından gerçek sanıldığını ve ciddiye alındığını açıkladı. Hülya Avşar, kendisinin yaşanan bu gelişmeler sonrasında ülkeyi terk etme kararı aldığını ima ederek ”artık bu ülkeyi terk ediyorum!” ifadelerini kullandı.

”Çok Şaşırdım”

Hülya Avşar, kendisinin bu olayın bu kadar fazla ciddiye alınmasına oldukça fazla şaşırdığını belirterek, bu yönde kendisine birçok yorum geldiğini ve olayın insanlar tarafından şaka olduğunun bir türlü anlaşılamadığını belirtti.

Bazı vatandaşlar internet üzerinden Avşar’ın hamile olduğunu ve bunun nasıl olduğunu sordukları göze çarpmıştı. Sosyal medya sitesi Twitter üzerinde de geçtiğimiz gün bu açıklamaların hemen ardından Avşar ile ilgili olarak ”bu yaşta nasıl hamile kalmayı başardın?” gibi sorular gündeme gelmiş, Avşar Kızı açıklamasının hemen ardından ”şaka yaptım hamile değilim” demesine rağmen ısrarlı bir şekilde sosyal medya kullanıcıları olayın doğru olabilecek olduğunu düşünmüştü. Yaşanan gelişmeler sonrasında Hülya Avşar’ın hangi ülkeye taşınacak olduğu merak konusu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı