Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Avatar Atakan’ın Söz dizisinde ki rolü belli oldu

Dizi Haberleri

Avatar Atakan’ın Söz dizisinde ki rolü belli oldu

Geçtiğimiz günlerde düğünü magazin basınına yansıyan, Survivor’ın efsane yarışmacılarından ‘Avatar Atakan’ lakalplı Çağan Atakan Arslan’ın yakında ekranlarda olacak olan Söz dizisinde ki rolü de belli oldu.

Avatar Atakan'ın Söz dizisinde ki rolü belli oldu

Çalışmaları büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen, 1 yılı aşkın bir zamandır üzerinde çalışılan ve en büyük medya prodüksiyonlu ‘asker konulu’ dizisi Söz’de karakterlerin rolleri de belli olmaya başladı.

TIMS & B prodüksiyon tarafından Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği, şimdiden sabırsızlıkla beklenilmeye başlanan ‘Asker’ dizisi ‘Söz’de Atakan Arslan, tim komutanı yardımcısı olarak rol alacak.

Başrolünde genç oyuncu Tolga Sarıtaş’ın Tim Komutanı Kıdemli Üsteğmen Yavuz rolüne hayat verdiği dizide, Atakan’da Geveze lakaplı Üsteğmen Zafer Yaman olarak izleyici karşısına çıkacak.

Zafer Yaman Karakteri Nasıl Biridir?

Hiç konuşmadığı için komutanı tarafından kendisine ‘Geveze’ lakabı takılan Üsteğmen Zafer Yaman’ın sıklıkla kullandığı iki kalıp cümle mevcuttur. Bir şeyi onaylamak için “mutabıkız” ya da bir şeye karşı çıkmak için “mutabık değiliz” cümlesini sarf eder. Ekibin en çalışkanıdır, sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Dövüş sporlarının her türlüsünü yapmıştır. Şaka yapmayı da kendisine şaka yapılmasını da sevmez. Kendi halinde ketum birisidir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı