Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Atv’de İkisini de Sevdim bitiyor, Kanatsız Kuşlar başlıyor!

Atv'de İkisini de Sevdim bitiyor, Kanatsız Kuşlar başlıyor!

Dizi Haberleri

Atv’de İkisini de Sevdim bitiyor, Kanatsız Kuşlar başlıyor!

Erler Film imzası ile Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan İkisini de Sevdim dizisi reytinglere kötü başlamasının ardından, dizinin beklentilerin çok gerisinde kalması nedeni ile final yapmasına karar verildi.

Amine Gülşe, Burak Serkan Şenalp, Mehmet Mehmedof, Hande Kaptan’ın başrollerini paylaştığı İkisini de Sevdim henüz 2 bölüm yayınlanmışken, dizi için final kararı verildi.

Diğer kanallara göre dizi rekabetinde geride kalan Atv, yaz sezonu da yaklaşırken, yeni yayınladığı dizilerde beklediğini bir türlü bulamıyor.

Yeni diziler beklentileri karşılayamayınca, ilgili diziler için final kararı alınırken, diğer yandan da yeni dizi çalışmalarına da devam ediyor.

Atv’nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar’ın yapımcılığını Koliba Film üstlenirken, başrollerinde ise Ümit Kantarcılar, Melis Tüzüngüç, Fatih Al ve Ahmet Varlı yer alıyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı