Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ateş Böceği 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

Ateş Böceği 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Ateş Böceği 5. bölümü ile hayranlarını ekrana kilitlerken, gözler haftaya yayınlanacak olan Ateş Böceği 6.Bölüm fragmanına çevrildi. Dikkatleri üzerine çeken Aslı, Cahide ve Handan’ın en önemli gündem maddesi haline gelmiştir.

Ateş Böceği 6.Bölüm Fragmanı Aslı dikkatleri üzerine çekiyor!

Barış ve Teo ne kadar çabalasada Aslı artık Handan ve Candan’ın gündem konusu olmuştur. Teyzelerin Aslı’ya dikkat çekmesinin sebebi ise elbette kasıtlı çabaları ile İlayda olmuştur.

Teyzeler’in olaylara müdahil olması sonrası Aslı’nın ailesi içerisinde de karmaşa yaşanır. Tüm bunlar olurken her şeyden habersiz olan Aslı da Barış’a yardım ettiğini düşünürken, kendisini sarsacak olaylar zincirini bilmeden ince ince örmeye başlamıştır.

Ateş Böceği Son Bölüm izle

Ateş Böceği Konusu
Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış, hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı Barış.

Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız olan Aslı, nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin yolları kesişince, aşk dolu bir serüvenin içine girerler.

Ateş Böceği 6.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı