Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asuman Dabak’ın sunacağı ‘Gel Barışalım’ 7 Ağustos’da başlıyor!

Asuman Dabak'ın sunacağı 'Gel Barışalım' 7 Ağustos'da başlıyor!

Televizyon

Asuman Dabak’ın sunacağı ‘Gel Barışalım’ 7 Ağustos’da başlıyor!

Yeni dönemin gündüz kuşağı program konseptlerinden biri olan küskünleri barıştırma temalı programlar, yeni sezona damgasını vuracağa benziyor.

Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur’un sunucusu Seda Akgül’ün benzer bir konsept ile sunduğu, Ne Seninle Ne Sensiz programı geçtiğimiz hafta Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlamıştı.

Kanal D’de de evliliklerinde sorunlar yaşayan, çiftlerin yuvasını kurtarmayı amaçlayan yeni bir program olan Gel Barışalım 7 Ağustos Pazartesi günü Kanal D ekranlarında başlayacak.

Daha önce de özel bir kanalda sunuculuk yapan, son olarak da Acı Aşk adlı dizi de rol alan usta oyuncu Asuman Dabak, bundan sonra sorunlu evlilikleri çözmeye çalışacak.

İşte Asuman Dabak’ın sunuculuğunu üstlendiği Gel Barışalım’ın tanıtım fragmanı:


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı