Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aslışah Alkoçlar’a arkadaş darbesi!

Aslışah Alkoçlar'a arkadaş darbesi!

Magazin

Aslışah Alkoçlar’a arkadaş darbesi!

Hakan Sabancı ile ilişki yaşayan ve aşkları sona eren, sosyete’nin ünlü simalarından Aslışah Alkoçlar, arkadaşının Hakan Sabancı ile yakınlaşması sonrası bu duruma tepki gösterdi.

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk ile gündemde uzun süre yerini koruyan Aslışah Alkoçlar, samimi arkadaşının eski sevgilisi ile yakınlaşmasına tepki olarak, arkadaşını sosyal medya hesaplarından çıkardı.

Ünlü playboy Hakan Sabancı’nın adı her gün bir başka güzel ile anılmaya devam ederken, bu kervana eski sevgilisinin arkadaşı Ceylan Çapa’da katıldı.

Hazine adlı gece kulübünde Sabancı ve Çapa ikilisinin samimi bir şekilde eğlendiği dedikodularının magazin gündemine düşmesi sonrasında bu haberi alan Alkoçlar’ın tepkisi sert oldu.

Bu duruma sinirlenen Alkoçlar, eski arkadaşı ile arkadaşlığını kestiği, sosyal medya hesaplarında da arkadaşları arasından çıkardı.

Ceylan Çapa’nın ise durumu izah etmek için Alkoçlar’ı aradığı ancak telefonlarına çıkmadığı iddia edildi.


  • Aslışah Alkoçlar'a arkadaş darbesi!
  • Aslışah Alkoçlar'a arkadaş darbesi!

Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı