Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk ve Mavi dizi setine ziyaretçi akını

Aşk ve Mavi dizi setine ziyaretçi akını

Dizi Haberleri

Aşk ve Mavi dizi setine ziyaretçi akını

Atv ekranlarında Cuma günleri gösterilen, Emrah’ın başrolünde yer aldığı sevilen dizi Aşk ve Mavi’nin setine hayranları yoğun ilgi gösteriyor.

Bir çok diziye ev sahipliği yapan Nevşehir, Kapadokya’da çekimleri yapılan Aşk ve Mavi dizisi, halk tarafından büyük ilgi görüyor.

Eşsiz bir doğal güzelliğe sahip olan Kapadokya, orada çekilen diziler ile turistik anlamda da kendini geliştirirken, Aşk ve Mavi dizisi de turizm açısından bu gelişime destek sağladı.

Türkiye’den ve Dünya’dan pek çok kişinin ziyaret ettiği Kapadokya, özellikle turistlerin büyük ilgisini çekiyor. Çekimlerin yapıldığı konak ile Aşk ve Mavi dükkanı’da çok fazla ziyaret ediliyor.

Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrollerinde yer aldığı dizi de Kenan Bal, Işıl Yücesoy önemli oyuncular yer alıyor.

Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu hafta 13. bölümü ile Cuma günü Atv’de ekranlarda olacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı