Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk ve Mavi 12.Bölüm Fragmanı Yeni bölümde Ali Yaşıyor mu?

Aşk ve Mavi 12.Bölüm Fragmanı Yeni bölümde Ali Yaşıyor mu?

Dizi Haberleri

Aşk ve Mavi 12.Bölüm Fragmanı Yeni bölümde Ali Yaşıyor mu?

Aşk ve Mavi’de Ali ölümle kalım savaşı vermektedir. Mavi ise, Ali’yi suçladığı için büyük bir pişmanlık ve vicdan azabı yaşamaktadır. Ali’nin kalbinin durduğu son bölümde bütün gözler Aşk ve Mavi 12.bölüm fragmanına çevrilmişken, 27 Ocak Cuma günü yayınlanacak yeni bölüm de merakla beklenmeye başladı.

<

Herkes gibi Mavi’de hastanede Ali’nin yanından bir an bile ayrılmaz, ve ölmemesi için dua ederler. Herkesin hastanede olması ise fırsat olarak değerlendirilecektir.

Kaza sonrasında, ortadan kaybolan Mavi’nin babası Mahmut’un cinayetini aydınlatacak tespihi bulmak için Cemal arayış içerisine gireri.

İntikam peşinde olan İlyas ise, Hasibe’nin de yardımıyla harekete geçer ve hiç beklenmedik bir şey yapar. Artık, Göreçki ailesi zor zamanlarla yüzleşmek zorundadır!

Gerçekler ortaya çıkacak mıdır?

Aşk ve Mavi Önceki Bölümünde Neler Olmuştu?

Polise gelen bir ihbarla Mavi’nin babası Mahmut’un ölümüyle ilgili dosya tekrar açılır ve adamın cinayete kurban gittiği anlaşılır. Mavi ve ailesi yıkılırken, Cemal ve Fatma’yı yakalanma korkusu sarar. Fazıl Bey, cinayetinin aydınlatılması için tüm imkânları seferber ederken, cinayet mahallinde bulunan ve Pembe’ye kiracıları tarafından teslim edilen bir tespih işleri iyice karıştırır.

Aşk Ve Mavi Dizi Konusu

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi’nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet’in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali’nin abisi Cemal’dir. Ali, Cemal’in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi’nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali’yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi’den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

Aşk ve Mavi 12. Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı