Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk ve Gurur 5.Bölüm Fragmanı 4 Nisan Yayınlandı mı

Aşk ve Gurur 5.Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Büyük Şok

Dizi Haberleri

Aşk ve Gurur 5.Bölüm Fragmanı 4 Nisan Yayınlandı mı

Aşk ve Gurur’un yayınlanan bölümünde, Zeynep, yaşadıkları evin Kenan’ın küçükken yaşadığı ev olduğunu öğrenince şok olur. 4 Nisan’da devam edecek olan Aşk ve Gurur 5.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zeynep, Kenan’ın eskiden yaşadığı ev olduğunu öğrenmesi yanı sıra, Kenan ile arasında ki gerginlikte devam eder. Murat ise, para kazandıracak davaların peşindedir.

Bu sayede daha fazla para kazanabilecektir. Daha fazla para kazanma hırsı ile Sinan’ın yardımı isteyen Murat, Şevval’in bir davasını üstlenir.

Şükran ve Ali dışarıda vakit geçiren İpek, bu nedenle eve geç kalmıştır, bu geç kalması, babasının onu dövmesi ile sonuçlanır.

Babasından yediği dayak sonrası evden kaçan İpek’e yardım elini uzatan yine Şükran ve Ali olacaktır.

Esen ailesinin evinde gizli-saklı bir şekilde kalır. Diğer yandan Şevval, Kenan ve Tarık’ın ortak giriştiği projeyi baltalamak için bir plan peşindedir.

Aşk ve Gurur 5.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı