Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk Uykusu filminden fragman geldi!

Aşk Uykusu filminden fragman geldi!

Film Haberleri

Aşk Uykusu filminden fragman geldi!

Posta gazetesinin yazı işleri müdürü Mehmet Coşkundeniz’in aynı adlı romanından uyarlanan, Alican Yücesoy, Gökçe Bahadır ve Hande Subaşı’nın başrollerini paylaştığı sinema filminin fragmanı yayınlandı.

Şu sıralar Kanal D’nin sevilen dizisi Adı Efsane’de Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaşan Gökçe Bahadır ile Alican Yücesoy’un yatak sahnesi ile dikkat çeken film 31 Mart 2017 tarihinde vizyonda olacak.

Tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini anlatan film’de aldatılan bir kadının evliliğini kurtarmak için olan uğraşı beyazperde’ye yansıyor.

Aldatılması ile psikolojik olarak sorunlar yaşamaya başlayan Yonca (Gökçe Bahadır), bu yıkıntıdan kendisini kurtarmaya çalışıyor.

Teselli için konuştuğu, ona akıl veren arkadaşı Seda (Hande Subaşı) ise uğradığı ihanet’in tam merkezinde ki kişi!

31 Mart’ta vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Nisan Akman yaparken, senaryo uyarlaması ise Nilüfer Yenidoğan Özmekk tarafından yapıldı.

Loading the player...

Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı