Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk Laftan Anlamaz 29.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 4 Şubat

Aşk Laftan Anlamaz 29.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 4 Şubat

Dizi Haberleri

Aşk Laftan Anlamaz 29.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 4 Şubat

Aşk Laftan Anlamaz bu hafta 28.bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin izleyicileri, yayınlanan son bölümün ardından Aşk Laftan Anlamaz 29 .Bölüm Fragmanı ile yeni bölümde neler olacağını öğrenmeye çalıştı.

28.bölümde, aralarında sır olmayacağını sözüne rağmen Hande öğrendiği sırrı nasıl paylaşacağını bilemediği gibi, bir yandan da korkmaktadır. Çünkü büyük zorluklarla kazandığı aşkı kaybetmek istememektedir

Eline geçen belgenin gerçek olmadığına inanmak istemeyen Hande, doğru olduğunun da farkındadır ancak kabul etmek istemez.

Öğrendikleri sonrasında Murat’ın gerçek babasını öğrenmeye çalışan Hande, bir yandan da bunu Murat’a söyleyememenin azabını yaşamaktadır.

Hande’nin abisi Cemil ise, gördükleri karşısında sinirlerine hakim olamayıp kendini tutamaz.

Murat ise, Hande’nin garip davranışları nedeni ile kötü bir şeyler olduğunu hissetmiş ve ne olduğunu öğrenmeye çalışacaktır.

Aşk Laftan Anlamaz 29.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı