Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aşk Laftan Anlamaz 28.Bölüm Fragmanı (Yayınlandı) Hayat’ın abisi çıkagelir

Aşk Laftan Anlamaz 28.Bölüm Fragmanı - Hayat'ın abisi çıkagelir

Dizi Haberleri

Aşk Laftan Anlamaz 28.Bölüm Fragmanı (Yayınlandı) Hayat’ın abisi çıkagelir

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin son bölümünde, Emine ve kızları korku içinde bırakan sapığın Hayat’ın abisi Cemil çıkmasıyla hem rahat bir nefes alınır hem de yeni bir maceranın kapısı aralanmış olur. Peki yeni bölümde Aşk Laftan Anlamaz 28.Bölüm Fragmanı ile izleyicileri bekleyen gelişmeler neler?

Bir anda ortaya çıkan Hayat’ın abisi Cemil’in, Murat’tan bu evlilik ile ilgili tek bir isteği vardır. O da kardeşi Hayat’ın, Uzun ailesine yakışır bir şekilde gelin olmasıdır.

Karısından bir an bile uzaklaşmak istemeyen Murat, karısı için her şeyi yapmaya hazırdır. Kız istemeye de, hamama girip terlemeye de, parmağına kına yakmaya da…

Abi Cemil’de bir yandan kardeşinin düğün hazırlıklarıyla alakadar olurken, diğer yandan aslında onu İstanbul’a getiren sırrı annesinin başına atıp kaçmak istemektedir.

Ancak Cemil’in bir türlü tutamadığı dili başına yine bela olacak ve Hayat’ın babası Sefer’i arkasından sürükleyecektir.

En merak edilen ise, Hayat ve Murat üst üste gelen belalara rağmen mutluluğa ulaşabilecek mi?


Aşk Laftan Anlamaz 28.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı