Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay’dan ‘Kalça Operasyonu’ haberlerine cevap

Asena Atalay'dan 'Kalça Operasyonu' haberlerine cevap

Magazin

Asena Atalay’dan ‘Kalça Operasyonu’ haberlerine cevap

Eski eşi Caner Erkin’e açtığı davaları ile sık sık magazin gündemine konu olan, Kanal D yayınlanan bir programın sunuculuğunu yapan Asena Atalay için kalça operasyonu yaptırdığı iddiaları ortaya atıldı.

Kimsenin haberi olmadan kalça operasyonu yaptırdığı iddia edilen Asena Atalay’ın, bu estetik ameliyatı haberlerine ilişkin yanıtı kısa ve net oldu.

Kanal D’de yayınlanan programın sunuculuğunu yapan Atalay için karın bölgesinden alınan yağların kalça kısmına enjekte edildiği belirtildi.

Yağların bir kısmının da karın kası bölgesine eklenerek yapay kas havası verdirdiği de “iddia edilen” estetik ameliyatının detayları arasında yer alıyordu.

Ameliyat sonrası 4 gün boyunca dinlendiği söylenen Asena Atalay ise çıkan bu haberlere sosyal medya hesabından net bir cevap verdi.

Sosyal medyada paylaştığı o cevabında ki yanıtı ise “Yuh Artık .” oldu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı