Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay’dan Enis ile aşk yaşıyor iddialarına cevap

Magazin

Asena Atalay’dan Enis ile aşk yaşıyor iddialarına cevap

Eski eşi ünlü futbolcu Caner Erkin’in tekrar evlenmesi sonrasında ayaklanan, eski eşini nafaka gerekçeleri ile defalarca icra’ya veren Asena Atalay ile ilgili gün geçmesin ki yeni bir iddia ortaya atılmasın.

Asena Atalay'dan Enis ile aşk yaşıyor iddialarına cevap

Geçtiğimiz günlerde de temizlik şirketi kurduğu haberleri sonrasında, ‘şimdi de temizlikçi’ ilan ettiler, yok öyle bir şey açıklamasında bulunan Atalay, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Enis ile birlikte görüntülenmişti.

Bir mekandan Edis ile çıkarken görüntülenmesi ve aynı araca binerek oradan uzaklaşmaları aralarında aşk mı var? sorularının sorulmasına neden olmuştu.

Bugün gazetelerde bu detayı köşesine taşırken, Asena Atalay, Edis ile aşk yaşıyor manşetlerini atınca, Atalay devreye girdi.

Sosyal medyadan bir açıklama yapan Atalay, Edis’in arkadaşı, sırdaşı olduğunu belirtirken şu ifadeleri kullandı:

“Evettt bu sabah da başka bir yalan habere uyandık PES diyorum artık. Ozan abinin doğum gününde Edis ve ben. Edis benim senelerdir arkadaşımdır, sırdaşımdır. Öz kardeşimden farksızdır. Yalan haberlerinize artık bir son verin. Üzüyorsunuz !!! Bu haberi yapan arkadaşı avukatıma bildirdiğimi ve hukuki işlemleri başlayacağımızı bildirmek isterim. Bu arada hayatımda biri var mı diye merak ediyorsanız ???! Yok!!! Uzunnn bir süre hayatıma birini almaya niyetimde Yok!!!”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı