Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay’a mahkemeden kötü haber!

Magazin

Asena Atalay’a mahkemeden kötü haber!

2016 yılında boşanan Asena Atalay ve Caner Erkin arasında ki nafaka gerilimi, magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Atalay’ın isteklerini uçuk bulan ve karara aykırı olduğunu düşünen Caner Erkin avukatı aracılığı ile Atalay’ın başlattığı icra takibine itiraz etmişti.

Asena Atalay'a mahkemeden kötü haber!

Nafaka ödemediği gerekçesi ile icra takibi başlatan Asena Atalay, 125 bin TL’lik talebi mahkeme tarafından aykırı bulundu ve Atalay’ın bu talebi reddedildi.

Sabah’da yer alan habere göre, Erkin ve Atalay arasında ki nafaka krizi nedeni ile görülen mahkeme geçtiğimiz günlerde sonuçlanmış ve bu talebin protokol’e aykırı olduğuna karar verilmiş.

Aile mahkemesinden çıkan karara rağmen, Asena Atalay Ocak ayında İcra müdürlüğüne başvurarak icra takibi başlatmıştı.

İcra takibinde 12 aylık nafaka bedeli olan 120 bin lira ve 5 bin liralık faizin ödenmesi talebinde bulunan Atalay’ın bu takibine Caner Erkin’de itiraz etmişti.

İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi, Atalay’ın Aile Mahkemesi’nde imzalanan anlaşma protokolüne aykırı olarak icra takibi başlattığını, Atalay’ın sunduğu dekontların gerçeği yansıtmadığına karar verip icra takibi kararını iptal etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı