Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay’a mahkemeden iyi haber

Asena Atalay'a mahkemeden iyi haber

Magazin

Asena Atalay’a mahkemeden iyi haber

Asena Atalay ve Caner Erkin arasında ki hukuk savaşında yeni gelişmeler yaşanıyor. Atalay, geçtiğimiz günlerde Caner Erkin’in nafakayı ödemesine karar verilmesi ile, 2 aylık nafaka ödemesi almıştı.

O iyi haber ile birlikte, oğulları Çınar için istediği icra takibinin ise durdurulması kararı, bir iyi bir kötü haber alması ile sonuçlanmıştı.

Bu gelişmelerin üstünde, adımlarını atmaya devam eden Caner Erkin, Asena Atalay ve oğlunun yaşadığı, kontratı kendi üstüne olan evin kirasını ödemedi.

Kira geciktirilince, Caner Erkin’in dönüş yapmaması üzerine ev sahibi Atalay’a ihtar göndererek evi boşaltmasını istedi.

İkili arasında bu yaşananlar sonrası, Atalay’ın avukatı tarafından ‘evlilik birliği’ döneminde elde edilen malların üzerine tedbir koydurtulmuştu. Dün İstanbul 14. Aile Hukuk Mahkemesi’nde görülen davada, tedbirin devam etmesi kararı çıktı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı