Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay ve Tan Taşçı aşkı kesinleşti!

Asena Atalay ve Tan Taşçı aşkı kesinleşti!

Magazin

Asena Atalay ve Tan Taşçı aşkı kesinleşti!

Caner Erkin ile olaylı boşanması sonrası, eski eşine açtığı nafaka ve tazminat davaları ile adından sıkça söz ettiren Asena Atalay, yeni bir aşka yelken açtı.

Bir süre önce Bodrum’da Tan Taşçı ile birlikte görüntülenen, aşk yaşıyorlar iddialarını da reddedip, arkadaşız diyen Asena Atalay’ın Tan Taşçı ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Oğlunu İstanbul’da bakıcısına emanet edip tatile çıkan sunucu Atalay, Tan Taşçı’nın bir paylaşımı altına eklediği kalp emojisi sonrasında aşk yaşıyorlar düşüncesine sebebiyet vermiş ama bu haberleri yalanlamıştı.

Geçtiğimiz gün Gümüşlük’de kahvaltı ederken görüntülendiğini fark eden ve bu duruma bozulan Atalay, muhabirlerin hayırlı olsun demesi üzerine sessiz kalırken, eli ile “OK” işareti yaparak, her şey yolunda dedi.

Ayrıca ikilinin 1 aydır birlikte olduğu, Yalıkavak Palmlife’da villa kiraladığı ve burada birlikte yaşadıkları ortaya çıktı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı