Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay çılgınlar gibi eğleniyor!

Asena Atalay çılgınlar gibi eğleniyor!

Magazin

Asena Atalay çılgınlar gibi eğleniyor!

Bir dönem eski eşi Caner Erkin’e açtığı davalar ile magazin gündeminin bir numaralı isimlerinden olan Asena Atalay, her şeyi geride bırakmışa benziyor!

Geçtiğimiz günlerde iş adamı Alican Tatar ile fotoğrafları çekilen ve aşk yaşadıkları dedikoduları çıkan başarılı sunucu Asena Atalay, bu kez yanında Alican Tatar olmadan tatiline devam ediyor.

İki isim dedikoduların ardından yan yana görünmezken, Asena Atalay, Bodrum’da tatilini sürdürmeye devam ediyor. Caner Erkin’den olan oğlu Çınar’ı İstanbul’da bakıcısına emanet ederek Bodrum’a gelen Atalay, tatilin tadını çıkarıyor.

Arkadaşları ile deyim yerindeyse çılgınlar gibi eğlenen Atalay, Color Party eğlencesine katılıp tabiri caizse rengarenk oldu.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı