Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arzu Sabancı’dan Özge Ulusoy’a buzları eriten hamle

Arzu Sabancı'dan Özge Ulusoy'a buzları eriten hamle

Magazin

Arzu Sabancı’dan Özge Ulusoy’a buzları eriten hamle

Cemiyet hayatının ve sosyetenin önde gelen isimlerinden olan Arzu Sabancı, oğullarının sevgililerini veto etmesi ile tanınıyor. Hakan Sabancı’nın çapkınlıkların da, ilişkisi olduğuna dair bir ünlü ile haberi çıktığında derhal tepkisini kişiyi sosyal medyada takip etmeyi bırakarak gösteriyor.

Büyük oğlu Hacı Sabancı’nın da 5 yıldır birlikte olduğu, ünlü model ve modacı Özge Ulusoy’da, Arzu Sabancı’nın ‘kayınvalideliğinden’ yıllardır nasipleniyor.

Magazin gündemine sık sık Arzu Sabancı’nın, müstakbel gelinini devamlı veto ettiği, ilişkilerine karşı olduğu haberleri düşüyor.

Bu sefer Arzu Sabancı ve Özge Ulusoy’un ismi bir veto ile, zeytin dalı ile gündeme geldi. Öyle ki Arzu Sabancı, oğlu ve Özge Ulusoy’un birlikte çekilmiş bir fotoğrafını beğendi.

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı’nın ABD’de birlikte çekilip, instagram’da paylaştıkları fotoğrafı beğenince, bu yaklaşımı karşılıksız bırakmayan Özge Ulusoy, Hakan Sabancı ve Arzu Sabancı’nın birlikte çekmiş fotoğrafını beğendi.

Arzu Sabancı’nın bu yaklaşımının arkasında, oğlu Hacı’nın annesi ile oturup makul bir şekilde konuştuğu iddiaları yer alıyor. Hacı Sabancı’nın annesine söylediği iddia edilen “Özge’yi çok seviyorum ve onunla evlenmek istiyorum. O, kendi parasını kazanan bir kadın ve kesinlikle paranın peşinde değil” sözleri Arzu Sabancı’nın arayı yumuşatan bu hamleyi yapmasının sebebi olarak görülüyor.

İşte tarafların beğendiği o fotoğraflar;


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı