Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar’ın başarı gecesine üst düzey katılım gerçekleşti

Arka Sokaklar'ın başarı gecesine üst düzey katılım gerçekleşti

Dizi Haberleri

Arka Sokaklar’ın başarı gecesine üst düzey katılım gerçekleşti

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan ve 11. sezonu ile Kanal D ekranlarında Cuma akşamı yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar’ın bu başarısı kutlandı.

Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alan, Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın başrollerini paylaştığı Arka Sokaklar, 11 yıldır devam eden maceralarının başarısını My Cabaret’de düzenlenen bir yemek ile kutladılar.

Ev sahipliğini dizinin yayınlandığı kanal olan Kanal D’nin yaptığı geceye, Doğan Holding Onursan Başkanı Aydın Doğan ve dizinin yapımcılığını üstlenen Türker İnanoğlu’da katıldı.

Kanal D’nin genel müdürlüğünü yapan Barış Tuncay’ın konuşması sonrasında, 11 yıldır devam eden maceranın yapımcısı Türker İnanoğlu’na teşekkür plaketi takdim edildi.

Arka Sokaklar’ın oyuncuları ve yapım ekibinin de katıldığı gecede, eğlenceli anlar yaşanırken de bol bol fotoğraf çekmeyi ihmal etmediler.

Reyting rekortmeni dizinin yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında devam edecek.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı