Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar’a tanıdık bir isim daha katıldı

Arka Sokaklar'a tanıdık bir isim daha katıldı

Dizi Haberleri

Arka Sokaklar’a tanıdık bir isim daha katıldı

Arka Sokaklar’da, Rıza Baba’nın üstüne atılan suç nedeni ile hapse gireceği yeni bölümde, ceza evinde kendisine tehdit oluşturacak bir isimle karşılaşacak.

Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Arka Sokaklar’a yeni bir oyuncu daha katıldı.

Ünlü oyuncu Sinan Tuzcu, Rıza Baba’nın hapse girmesi ile, girdiği koğuşta, Rıza Baba için tehlike arz edecek olan ‘Oktay Ocak’ karakterine hayat verecek.

Sinan Tuzcu, Arka Sokaklar’ın 3 Şubat’ta ekranlara gelecek olan 327.bölümü ile diziye katılmış olacak.

Sinan Tuzcu Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro ana sanat dalı mezunu (2004). Okul sonrası Londra’da Arcola Theatre bünyesinde çalıştı. Televizyonda Ihlamurlar Altında (2006) dizisi ile tanındı. Aynı yıl Engin Cezzar – Gülriz Sururi Tiyatrosunda Ayşe Opereti adlı oyunda oynadı (2006). 9 Temmuz 2006’da evlendiği Dolunay Soysert ile bu oyunda başrolü paylaştı. Son çalışmalarını Duru Tiyatro bünyesinde, Emre Kınay yönetiminde yapmıştır.

2006 yılında BKM ve İstanbul Halk Tiyatrosu ortak yapımı olarak sahnelenen ‘Sürmanşet’ adlı oyunu yazmıştır.

2014 Yılında Kanal D ve Star Tv de yayınlanan Urfalıyam Ezelden dizisinin tasarımını senaristliğini yapmıştır.

2016 yılında Atv de yayınlanan Kehribar dizisinin Hikayesini ve senaristliğini Ali Aydın’la beraber yazmıştır.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı