Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar yeni bölümde Tekin ölecek mi?

Televizyon

Arka Sokaklar yeni bölümde Tekin ölecek mi?

Arka Sokaklar

Arka Sokaklar dün akşam 461. yeni bölümü ile birlikte ekranlara geldi. Dizinin özellikle dün akşam yayınlanan bölümünde Tekin’in arkadaşı Semih’e yardım etmek amacıyla kuryelik yapması ve ne taşıdığını bilmemesi toplumsal bir mesaj verirken, bir yandan da ailenin başının derde girmesine neden oldu.

Hüsnü Çoban oğullarından bir tanesini yeni Arka Sokaklar 462. bölüm fragmanına göre kaybetme riski ile karşı karşıya olduğu gibi ciddi bir krizin de Tekin’in ailesini beklediği ortaya çıktı.

Çılgına Dönecek!

Arka Sokaklar 462. yeni bölüm fragmanında oğlu Tekin’in yaşadığı bu durum karşısında büyük bir üzüntü ve ne yapacak olduğunu bilmez halde çılgına dönecek olan Hüsnü’nün yetkililer ile birlikte hareket edeceği tahmin ediliyor.

Gonca’ya evlilik teklifi etmesinin ardından kısa bir süre geçerken üstüne çıkan bu olaylar dolayısı ile Hüsnü ve Gonca arasında yaşanan aşkın da Tekin dolayısı ile ertelenecek ve belki de sona erebilecek olduğu tahmin edilmekte. Arka Sokaklar’da yeni haftada yeni ve bol aksiyonlu ve hüzünlü sahneler olacağı kesin olduğu gibi reytinglerin de yüksek olacağı tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı