Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar dizi ekibi Safranboluda

arka sokaklar safranbolu çekimleri

Dizi Haberleri

Arka Sokaklar dizi ekibi Safranboluda

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi olan polisiye yapımı Arka Sokaklar Safranbolu’da ki çekimleri tamamlandı.

<

Kanal D’de 400 küsür bölümdür yayınlanmaya devam eden ve yapımcılığını ünlü sinemacı Türker İnanoğlu’nun üstlendiği 11 sezondur yayında olan “Arka Sokaklar” dizisinin gelecek iki bölümü tarihi evleri ile ünlenen Karabük ilinin Safranbolu ilçesinde çekiliyor. 2 gün boyunca süren ve halk tarafından da büyük ilgi gören çekimler için Safranbolu’da bulunan ünlü oyuncu Özgür Ozan, Safranbolu’ya hayran kaldığını ve mükemmel bir yer olduğunu söyledi.

Özgür Ozan yerel bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, Safranbolu’ya ilk kez geldiğini ifade ederek, “Çok daha önce gelmiş olsaydım diye gelmemiş olmaktan pişman olduğumu ifade etmek isterim. Tarihi dokusu, eski zamanları hatırlatan evleri, insanların sıcacık karşılaması. Hep böyle kalır. UNESCO tarafından korunan bir kent. Hüsnü Çoban’ın tayin olduğu yer olarak Safranbolu’yu bir nebzede olsa tanıtma imkanımız olacak. Kesinlikle gelip görünmesi gereken bir yer” dedi.

Ünlü oyuncu Özgür Ozan, “11 sezondan sonra insanlar bizi, bu mesleğin insanları gibi düşünmeye başladılar. Polisten çok polisin aile hayatını, onlarında insan olduğu yönlerini anlatan tarafımız var. İstanbul gibi yerde polislik yapmanın zor olduğunu ve ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde bu işin ne kadar meşakkatli olduğunu göstermeye çalışıyoruz. Her bölümde gündemi takip eden bir dizi olduğu için, insanımız ülke gündemini de takip etmiş oluyor. Maalesef tatsız olayların gündemimizden çıkmaması bizi üzüyor. Çok empati kuruyoruz onlarla. Şehitlerimize üzüldük. Ben Beşiktaşlı olarak o gün maça gidecektim ve setimin uzamasından dolayı maça gidemedim. Her maça gittiğimde çoğuyla fotoğraf çektirdiğim insanlardı. Koca camianın içersinde olmak ve onlarla yakın temasta bulunmuş olmak ve onların başına gelebilen dertlerini kendi başımıza gelebilmiş gibi görmüş olmaktan da üzüntü duyuyoruz” diye konuştu.

Özgür Ozan, filmin yapımcısı Türker İnanoğlu’nun Safranbolulu olmasından dolayı da çekimlerin tarihi ilçede çekildiğini kaydetti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Canavar Filmi

← yazdı22 Ocak 2018

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018
Yukarı