Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arif V 216’nın oyuncu kadrosu tamamlandı

Arif V 216'nın oyuncu kadrosu tamamlandı

Film Haberleri

Arif V 216’nın oyuncu kadrosu tamamlandı

Önümüzde ki aylarda çekimlerine başlanacak olan, Cem Yılmaz’ın merakla beklenen devam filmi Arif V 216’nın oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmaların tamamlandığı öğrenildi.

AROG VE GORA filmleri ile beyazperde’de izleyenleri gülmekten kırıp geçiren, halı satıcısı Arif’in uzaya kaçırılması ile başlayan macera tüm hızı ile devam ediyor.

Uzay’da dost edindiği 216 isimli robot’un Türkiye’ye gelmesi ile birlikte maceralarının izleneceği filmin 145 saniyelik ilk tanıtımı da 17 Mart’da yayınlanmıştı.

2018’de vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosu için uzun zamandır devam eden çalışmalarında sonlandığı öğrenildi.

Cem Yılmaz ve Ozan Güven dışında kadın başrol olarak Seda Bakan’ın yer alacağı filmde aynı zamanda, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Gupse Özay, Cem Yılmaz’ın abisi Can Yılmaz yanı sıra, son olarak Farah Zeynep Abdullah, banka reklam filmlerinde birlikte rol aldığı Mert Fırat ile birlikte Çağlar Çorumlu ve Kerem Alışık’ı da filmin kadrosuna kattı.

Mayıs ayında çekimlerine başlancak olan dizi de Yeşilçam’ın ünlü isimleri Ediz Hun ve Filiz Akın’da yer alacak.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı