Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arda Turan ve Aslıhan Doğan için ufukta evlilik var!

Magazin

Arda Turan ve Aslıhan Doğan için ufukta evlilik var!

Ünlü futbolcu Arda Turan ve eski sevgilisi Aslıhan Doğan’ın Kuruçeşme’de gizlice buluşup, aralarında ki buzları erittiği ve barıştıklarına yönelik haberi dün okuyucularla buluşturmuştuk.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan için ufukta evlilik var!

O görüşmenin detayları da ortaya çıkmaya başladı. Arda Turan’ın, Didem Soydan ve Ebru Şallı isimleri ile yakınlaştığı için bittiğinin de iddia edilen ilişkiye, Aslıhan Doğan bir şartla geri dönerim dedi.

HT Magazin’de yer alan habere göre, A Milli Takımın müsabakaları nedeni ile Türkiye’de bulunan Arda Turan, aylardır ayrı olduğu eski sevgilisi Aslıhan Doğan’a mesaj atmış.

Buluşmak isteyen Turan’ın bu isteğini geri çevirmeyen Doğan’da Kuruçeşme’de Turan ile buluşuyor ve ilişkilerinin durumunu masaya yatırıyorlar.

Geçmişte yaşananları konuşan çift, “ilişkiyi ileri taşıyamayacaklarını gördükleri” için bitirdiklerini iddia ettikleri ilişkilerini tekrar toparlamaya karar verdi.

Ancak Aslıhan Doğan’ın tek bir şartı vardı, o da ‘evlilik’. Milli futbolcu da evliliğe yakın olduğunu, bu fikre sıcak baktığını belirtince çift tekrar bir araya geldi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı