Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aras Bulut İynemli’nin dizisinin adı ‘Çukur’ olarak değişti

Aras Bulut İynemli'nin dizisinin adı 'Çukur' olarak değişti

Dizi Haberleri

Aras Bulut İynemli’nin dizisinin adı ‘Çukur’ olarak değişti

İlk olarak adının ‘Aras’ olacağı konuşulan, ve başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’nin setinde ufak bir kaza geçirip, kolunu sakatladığı yeni dizisinin isminde değişikliğe gidildi. Dizinin adı ‘Çukur’ olarak değişti.

Yeni sezonda Show Tv’de ekranlarda olacak olan Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerini paylaştığı, ‘Aras’ olarak kulislerde adı dolaşan dizinin ismi Çukur oldu.

Gökhan Horzum’un senaryosunu kaleme aldığı, Sinan Öztürk’ün de yönetmenliğini üstlendiği dizi de başrol oyuncularına eşlik edecek olan isimlerden Ercan Kesal kesinleşmişti.

İKİ YENİ OYUNCU KATILDI

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Çukur’un çalışmaları devam ederken, oyuncu kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Ercan Kesal’ın ardından Erkan Kolçak Köstendil ve Öner Erkan’da dahil oldu.

Aras karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli’nin düşmanı olarak izleyici karşısına çıkacak olan Köstendil, Vartolu karakterine hayat verirken, Öner Erkan ise Aras’ın ortanca kardeşi Selim olarak ekrana çıkacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı