Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aras Bulut İynemli’den samimi açıklama ve itiraflar

Aras Bulut İynemli'den samimi açıklama ve itiraflar

Magazin

Aras Bulut İynemli’den samimi açıklama ve itiraflar

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile kariyerinde önemli bir sıçrama yapan yakışıklı oyuncu, şu sıralar Mert karakteri ile rol aldığı İçerde dizisi ile büyük bir beğeni toplamaya devam ediyor.

<

Muhteşem Yüzyıl’da Hanedan savaşlarında öldürülen Beyazıd karakteri ile izleyici karşısına çıkan İynemli, daha sonra da Maral: En Güzel Hikayem adlı dizi de rol almıştı.

Şimdi ise Mert karakteri ile rol aldığı İçerde dizisi ile büyük beğeni toplayan İynemli, Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu ile samimi bir röportaj gerçekleştirdi.

İşte o röportaj:

C.S: “Her dövüş sahnesinde koreografi var mı?”
A.B.İ: “Var. Büyük planlar için büyük çalışmalar yapıyoruz. Bir gecce önceden geliyoruz. 4-5 saat çalışıyoruz. Hatta ben elimi kırdım. Bir sahnede havada ters dönmeye çalıştım ve tarak kemiğim kırıldı. Talihsiz bir kazaydı.”

C.S: Oynadığın eski dizileri izliyor musun? Mesela “Öyle Bir Zaman ki”yi izlerken “Ne kadar kötü oynamışım şurada” dediğin oluyor mu?”
A.B.İ: “İzliyorum. “İçerde”de bazı sahnelerde, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”den daha kötü oynadığımı hissediyorum. “Maral: En Güzel Hikayem”de ve “Muhteşem Yüzyıl’da da böyle hissettiğim olmuştu. Tekniği bilmiyorsun sonuçta. Yıllar geçtikçe tekniği öğreniyorsun. Bence teknik biraz doğallığı bozuyor ama profesyonel olmak için de öğrenmek gerekiyor. Biz doğallığın ve samimiyetin peşindeyiz.”

A.B.İ: “Mesela son zamanlarda saçlarıma eleştiriler geliyor. Yağlı, pis filan diyorlar. Halbuki saçım tertemiz ama bilerek öyle yapıyoruz. Ama ben bunun Mert’e yakıştığını düşünüyorum. Çünkü Mert sokak çocuğu. “Röfleli mi” diye soran da oluyor. Güneşten açılmış aslında. Ben çok yakıştırıyorum.”

C.S: “Çağatay da genç ve yakışıklı, sen de öyle. Seyircinin ilgisi aranızda bir rekabet duygusu doğurmuyor mu?”
A.B.İ: “Çağatay ne kadar başarılı ve iyi olursa bu iş o kadar başarılı ve iyi olur. Ben ne kadar işime sahip çıkarsam, başarılı olursam bu iş o kadar iyi olur. Aramızdaki ilişki birbirimizi desteklemek üzerine doğdu. Ben hiç rekabet gözüyle bakmadım bu duruma. Dışarıdan bakınca ilk akla gelen o olabilir ama biz bir ekip işi yapıyoruz”

Kaynak: hurriyet.com.tr

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı