Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aras Bulut İynemli yeni sezonda Aras dizisi ile Show v’de

Aras Bulut İynemli yeni sezonda Aras dizisi ile Show v'de

Dizi Haberleri

Aras Bulut İynemli yeni sezonda Aras dizisi ile Show v’de

İçerde dizisinde gösterdiği harika performans ile adından söz ettiren, edindiği popülerlik ile De Facto’nun da reklam filmlerinde boy gösteren Aras Bulut İynemli, yeni sezonda Show Tv’de olacak.

Yeni sezonda yine, İçerde’nin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım’a ait mafya dizisinde rol alacak olan yakışıklı oyuncu, Aras dizisi ile Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Daha önce 6 sezon boyunca Arka Sokaklar’da 2. yönetmen olarak çalışan, İçerde dizisinin de 2.yönetmenliğini üstlenen 37 yaşında ki genç yönetmen Sinan Öztürk, Aras’ın yönetmenliğini üstlenecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme alacağı Aras sürükleyici hikayesi ile İçerde tadında bir dizi olup, izleyicileri ekrana bağlayacak.

İynemli’ye dizisinde eşlik edecek olan isim henüz belirlenmezken, bu konuda çalışmaların da devam ettiği öğrenildi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı