Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aras Bulut İynemli set’te kaza geçirdi

Aras Bulut İynemli set'te kaza geçirdi

Magazin

Aras Bulut İynemli set’te kaza geçirdi

İçerde’nin ardından, başrolünde oynadığı kendi adını taşıyan Aras isimli dizi ile yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli ufak bir set kazası yaşadı.

Geçtiğimiz akşam pickup aracı ile görüntülenen başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin ensesinde ki bandajı gören muhabirler, İynemli’ye geçmiş olsun diyerek, nasıl olduğunu sordu.

HT Magazinden Serkan Öztürk’ün haberinde, ayak üstü muhabirler ile sohbet edip, soruları yanıtlayan İynemli’nin, “Yeni rol için çalışmalara başladık. Sette ufak bir şey oldu, önemli değil” diyerek telaşlanacak bir şey olmadığını belirttiği yer aldı.

ARAS İLE GERİ DÖNÜYOR

Dilan Çiçek Deniz ile birlikte başrolünü paylaştığı Aras dizisinin çekimleri başlarken, Show Tv’de yayınlanacak olan dizinin setinde ufak bir kaza atlatan İynemli’nin omzunun sakatlandığı öğrenildi. Ensesinde ki bandajın enseden içeri doğru uzanıyor olması dikkatlerden kaçmadı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı