Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aramızda Kalmasın’da sunucular değişti

Aramızda Kalmasın'da sunucular değişti

Televizyon

Aramızda Kalmasın’da sunucular değişti

Tv 8 ekranlarının gündüz kuşağı programlarından olan ve her sabah ekranlara gelen magazin programı Aramızda Kalmasın’da sunucular değişti, 2 isim giderken yerine 2 yeni isim geldi.

Tv 8 ekranlarında Jess Molho, Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli’nin birlikte sunuculuğunu üstlendiği programda sunucu değişikliği yaşanıyor.

Salih Keçeci’nin de yorumları birlikte katkıda bulunduğu magazin programında önemli değişiklikler gerçekleşti. Pazartesi günü itibari ile program yeni yüzler ile sunulacak.

Programın sunucularından olan Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli, programdan ayrılırken yerine 2 yeni tanıdık yüz geliyor.

Son dönemde sinema filmlerinde boy gösteren Hakan Ural ile birlikte eski Survivor yarışmacısı Duygu Çetinkaya, giden bu iki ismin yerine sunuculuk yapacaklar.

Programın diğer sunucularından Jess Molho bundan sonra programı Hakan Ural ve Duygu Çetinkaya ile birlikte sunacak.

Magazin gazetecisi olan Salih Keçeci’de her Salı ve Perşembe günleri de yorumları ile programa katılmaya devam edecek.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı