Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aquaman Artık Tek Başına

Film Haberleri

Aquaman Artık Tek Başına

Aquaman Artık Tek Başına

Aquaman Artık Tek Başına

Hollywood film konusunda her zaman seyircileri şaşırmıştır. Farklı filmlerin vizyona girdiği dönemlerde bazı karakterler filimin genelinde daha çok ön plana çıkıyor. Bu da film yapımcıları için yeni bir film macerası demek. Son çıkan 2017 senesini önemli yapımlarından biri DG genişletilmiş evrenin sevilen karakteri Aquaman 2018 yılında bambaşka bir şekilde sevenlerini karşısına çıkacak. Bundan önceki hikâyenin bir parçası olan bu güçlü simge yeni filmde tamamen kendini gösteriyor. Karaktere can veren Jason Momoa bu filmde de yine Aquaman olamaya devam edecek. Film ilk görüntüleri yayılmaya başladı. İlk filmden çok daha güçlü bir görüntü çizen Aquaman daha büyük bir seven kitlesi yakalayacağı neredeyse kesin.

Filmden Ayrıntılar

Filmin ilk görüntüsü yayınlandı. Aquman fanları bazı değişiklikleri kaçırmadı. Jason Momoa’nın oynayacağı solo Aquaman için ünlü bir isim yönetimine emanet. Daha önce birçok iyi yapımın başında olan James Wan. Yönetmen başına geçtiği filme güvendiğini söyleyip hikaye ile ilgili birkaç ipucu verdi. Diğer filmden daha farklı olması beklenen Aquaman için farklı bir kurgu planlanıyor. Çok daha güçlü ve simgesel olması düşünülüyor.

Hikaye Başa Sarıyor

Solo Aquaman’nin bu filminde karakteri biraz daha yakından tanımaya başlayacaksınız. Kahramanın ailesi nedir kimdir, nereden gelir bu ayrıntılar bu filmde ortaya çıkıyor. Onun nasıl bir kahraman olduğunu bu yolda neler yaşadığını solo filmde iyice anlayacaksınız.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı