Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Antonio Banderas kalp krizi geçirdi!

Antonio Banderas kalp krizi geçirdi!

Magazin

Antonio Banderas kalp krizi geçirdi!

Hollywood sinemasınn efsane isimlerinden Antonio Banderas’ın kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Medya’dan gizlenmeye çalışılan haber ise uzun süre gizli kalamadı.

1960 doğumlu Antonio Banderas, ilk kez 9 yaşında Hair adlı filmi ile yeteneğini göstermiş, 10 yaşında sahneye çıkmaya başlamıştı.

1983 yılında sinema sektörüne adım atan Banderas, 1990 yılında Almadovar’ın “Tie Me Up! Tie Me Down!” adlı filminde bir porno yıldızını kaçıran ve kendisine aşık olana kadar onu yatakta bağlı tutan karizmatik bir akıl hastasını canlandırarak akıllara kazınmış, bu filmin ardından da Hollywood’a yönelmişti.

Zorro filmi ile kariyerinde zirve yapan Banderas, geçtiğimiz gün egzersiz yaparken göğsünde şiddetli bir ağrı hissetmesi sonrası Sussex Hastanesi’nde tedavi altına alınmış.

İngiliz basınında yer alan habere göre kalp krizi geçirdiği söylenen ünlü oyuncu dün ise tedavisi sonrası taburcu edildi.

Ünlü sinema oyuncusu Banderas’ın şuanda da sağlık durumunun oldukça iyi olduğu öğrenildi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı