Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Annesinin cenazesinde Ferzan Özpeteği sanat camiası yalnız bırakmadı

ferzan ozpeteğin annesi son yolculuğuna uğurlandı

Magazin

Annesinin cenazesinde Ferzan Özpeteği sanat camiası yalnız bırakmadı

Başarılı yönetmen Ferzan Özpeteğin annesi ressam Nesrin Subaşı Özpetek Fenerbahçe Camisinde yapılan cenaze töreni sonrasında defnedildi.

Fenerbahçe Camisi’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi. Acı haberi alır almaz Türkiye’ye gelen Ferzan Özpetek ile eşi Simone Pontesilli’nin yanı sıra Nesrin Subaşı Özpetek’in diğer çocukları Sıddık, Asaf ve Zeynep törende taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine Özpetek’in kendi yazdığı romanı olan İstanbul Kırmızısı için geçtiğimiz yaz İstanbul’da çektiği ve 2017’de vizyona girmesi beklenen filminde rol alan Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç de katıldı.

Törene katılanlar arasında Serra Yılmaz, Cem Yılmaz, Zerrin Tekindor ve Perran Kutman da vardı. Dizi çekimine ara vererek cenazeye gelen Halit Ergenç, Ferzan Özpetek’e sarılarak başsağlığı diledi. Ferzan Özpetek ve kız kardeşi Zeynep Aksu, annelerinin tabutunun başından uzun süre ayrılamadı. Ferzan Özpetek’in filmlerinde rol alan Cem Yılmaz ve Tuba Büyüküstün de cenaze törenine katılarak ünlü yönetmene taziyelerini iletti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı