Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Anne hayranlarına kötü haber!

Anne hayranlarına kötü haber!

Dizi Haberleri

Anne hayranlarına kötü haber!

Japon uyarlaması bir dizi olarak ekranlara gelen, Cansu Dere, Vahide Perçin gibi usta isimlerin rol aldığı Anne dizisinin, 1. sezon yayınlanacağı öğrenildi.

Anne dizisinde ‘Zeynep’ karakterini canlandıran Cansu Dere, ‘Bebek’ sahilde yemek yerken objektiflere takıldı. Dizi ile ilgili sorulan soru için ise hayranlarını üzecek haber verdi.

Dizinin iyi gittiğini belirten Dere, “Dizi çok iyi gidiyor ama iyi gidiyor olmasına rağmen dizi bu sezon bitiyor. Çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, gerçekten dizide harikalar yaratıyor, ben onu çocuk olarak görmüyorum. Çok başarılı bir performans sergiliyor. Ben dizi için özel bir eğitim almadım. Dizi bu sezon bitiyor. Bana sinema projeleri geliyor belki iyi bir proje gelirse yazın sinema filmi çekerim” dedi.

Uyarlandığı Japon yapımı orjinal Mother dizisi 11 bölümden oluşuyor. Anne ise dün akşam yayınlanan 22. bölümü ile ekranlara geldi.

Reytinglerde oldukça iyi bir durumda olan Anne dizisinin bitirilecek olma sebebinin, senaryoyu sürdüremiyor olmaları tahmin ediliyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı