Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ana Kuzusu’nun birincisi belli oldu!

Ana Kuzusu'nun birincisi belli oldu!

Televizyon

Ana Kuzusu’nun birincisi belli oldu!

TRT1’in sevilen yarışma programı Ana Kuzusu’nun finalinde büyük bir sürpriz yaşandı. Yarışmanın favori adayları Seda ve Elif’i geride bırakan Özbek asıllı Bahar Mustafaeva, büyük ödülün sahibi oldu. İkinci sezonu yeni yarışmacılarla TRT1 ekranlarında devam edecek olan Ana Kuzusu’nun yeni bir sunucusu var. Heyecan dolu yarışmayı Yeliz Güler sunacak.

<

Kızların maharetlerini sergilediği ve annelerinin onlara not verdiği ‘Ana Kuzusu’nda 13 hafta süren birinci sezon sona erdi. 1000 altın ödüllü yarışmayı, sürpriz bir şekilde rakiplerini geride bırakan Özbek asıllı Bahar Mustafaeva kazandı.

TRT1 ekranlarında hafta içi her gün 14.30’da yayınlanan ‘Ana Kuzusu’nda, 4 kız anneleriyle birlikte yarışıyor. Kızlar, ev işlerinde tüm maharetlerini sergilerken, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışıyor. Kızların görevlerini yapmaları sırasında anneleri onlara yardım edemiyor. Anneler, kızlarına sadece yol ve yöntem gösteriyor.

Gün sonunda ise son sözü anneler söylüyor. Bir nevi jüri olan anneler, o gün için kendilerine verilen 4 altını, başarılı bulduğu kızlara ödül olarak veriyor. Ancak, hiçbir anne kendi kızına altın ödülü veremiyor.

Ana Kuzusu’nda haftanın son günü ise altın dağıtımında dengeleri değiştirecek özel oyunlar yer alıyor. Hafta içi yapılan görevler ve özel oyunlarda en az altını alan yarışmacı, annesiyle birlikte yarışmadan eleniyor.

Yarışmanın birinci sezonunda Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, başarılarıyla dikkat çekti. İlk haftasından yarışmaya başlayan Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, 13 haftalık maratonda elenmeden birinci sezonun finaline kadar gelmeyi başardı.

Yarışmayı kazanacak favori isimler olarak Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, gösteriliyordu. Ancak, Cuma günü yapılan birinci sezon finalinde büyük bir sürpriz yaşandı. Yarışmaya 6.hafta giren Özbek asıllı Bahar Mustafaeva, zorlu rakiplerini geride bırakarak yarışmanın birincisi oldu.

Büyük ödülün sahibi olan Bahar Mustafaeva, sevincini birlikte yarıştığı annesi Dilfuza Bahridinova’ya sarılarak kutladı. Bahar Mustafaeva, kazandığı büyük ödülle ev almayı düşündüğünü söyledi.

Ana Kuzusu’nun ikinci sezonu TRT1’de hafta içi her gün ekrana gelmeye devam edecek. Yarışmaya yeni katılacak olan 4 kız, anneleriyle birlikte 13 hafta boyunca büyük ödüle ulaşmak için mücadele edecek.

Yeni yarışmacılarıyla ikinci sezonuna başlayan programın yeni bir sunucusu olacak. Ana Kuzusu’nun sunuculuğunu bundan sonra Yeliz Güler yapacak. Daha önce değişik kanallarda yaptığı gezi ve pratik bilgiler programlarıyla tanınan Yeliz Güler, Ana Kuzusu programıyla TRT1 ekranlarında olacak.

(Kaynak: Ranini)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yeni Haberler

Türkiye Yazarlar Birliği

Kültür Sanat

Türkiye Yazarlar Birliği

← yazdı14 Aralık 2017
Hazal Kaya'yı Yıkan Haber

Magazin

Hazal Kaya’yı Yıkan Haber

← yazdı14 Aralık 2017
Ertuğrul Gazi Kimdir

Medya

Ertuğrul Gazi Kimdir?

← yazdı13 Aralık 2017
Nobel Kimya Ödülünün Sahibi Kim Oldu

Kültür Sanat

Nobel Kimya Ödülünün Sahibi Kim Oldu?

← yazdı13 Aralık 2017
Beşiktaş ile Eşleşen Bayern München'i Tanıyalım
Nur Yerlitaş İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na İfade Verdi
Donald Trump'a Tepkiler Artıyor

Medya

Donald Trump’a Tepkiler Artıyor

← yazdı13 Aralık 2017
Aslı Enver En İyi Kadın oyuncu Ödülünü Aldı
Quentin Tarantino Yeni Filmi

Film Haberleri

Quentin Tarantino Yeni Filmi

← yazdı12 Aralık 2017
Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Aldı

Magazin

Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Aldı

← yazdı12 Aralık 2017
Yukarı