Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Amine Gülşe ve Mesut Özil çifti yaz’a nikahı kıyıyor!

Amine Gülşe ve Mesut Özil çifti yaz'a nikahı kıyıyor!

Magazin

Amine Gülşe ve Mesut Özil çifti yaz’a nikahı kıyıyor!

İngiltere’nin köklü futbol kulüplerinden Arsenal’de top koşturan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ile Türkiye Güzeli ve oyuncu Amine Gülşe yüzüğü taktı, düğün için gün saymaya başladı.

Daha önce de birlikte olan çift, ayrılmış, sonrasında Özil’in adı Hadise ile anılmıştı. Kısa süre önce barışarak tekrar bir araya gelen Gülşe ve Özil çifti yüzükleri takarak nişanlanmıştı.

Arayı fazla uzun tutmamaya niyetli olan Özil ve Gülşe, yaz ayına da düğünü yapmayı planlıyorlar. Şimdiden hazırlıklara başlayan ünlü futbolcu, takımından izin alarak Türkiye’ye geldi.

Türkiye’de deniz manzaralı bir ev baktığı öğrenilen Özil’in, bu ev için 7 milyon doları da gözden çıkardığı öğrenildi.

Özil’in düğünü, ailesinin yaşadığı ve kendisinin de doğup büyüdüğü Almanya’da yapmayı planlarken, daha sonra Türkiye’de de arkadaşlarının davetli olduğu bir kutlama yapmayı planladığı söyleniyor.

Bunun için Çırağan ve Four Seasons gibi yerleri ziyaret ederek bilgi alırken, Gülşe’de yeni dizi projesi ile ilgili hazırlıklarına devam ediyor.

Nişan yüzüğünü çektiği fotoğraflarda ve verdiği pozlarda özellikle gösteren Gülşe’nin yüzüğü içinde, hayranları ‘Yüzük Şahane’ yorumları yapıyor.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı