Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Amine Gülşe poz verdi, yüzüğü ortaya çıktı!

Amine Gülşe poz verdi, yüzüğü ortaya çıktı!

Magazin

Amine Gülşe poz verdi, yüzüğü ortaya çıktı!

Show Tv’de Tolgahan Sayışman ile başrolü paylaştığı Asla Vazgeçmem ile oyunculuk kariyerine adım atan Amine Gülşe, yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Miss Turkey 2014 güzeli olan Amine Gülşe, daha önce birlikte olup ayrıldığı ünlü futbolcu Mesut Özil ile tekrar barışmış, ve nişan yüzüğü takmışlardı.

Atv’de yayınlanmaya başlayacak olan ‘İkisini de Sevdim’ dizisi ile ekranlara dönecek olan tescilli güzel, dizi de başrolü paylaştığı Serdar Şanal ile poz verdi.

Çekilen fotoğrafların paylaşılması sonrasında, parmağında ki nişan yüzüğü de ilk kez görüntülenmiş oldu.

Erler Film-Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği dizide; engellere rağmen yaşanması kaçınılmaz bir aşk hikayesi anlatılıyor.

Dizide; Fakir ama birbirine aşık iki gençten biri, idealist bir gazeteci iken diğeri zengin olma hayalleri kuran bir taksici olarak izleyici karşısına çıkıyor. Ve tabiki onların aşkının arasına giren zengin ailenin şımarık kızı..


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı