Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alper Potuk ve Tuvana Türkay baş başa!

Alper Potuk ve Tuvana Türkay baş başa!

Genel

Alper Potuk ve Tuvana Türkay baş başa!

Fenerbahçe’li futbolcu Alper Potuk ve güzel sevgilisi Tuvana Türkay, artık aşklarını gizlemiyor. Geçtiğimiz Nisan ayında ilk kez görüntülendiklerinde birlikte oldukları iddialarını reddetmişlerdi.

<

Daha önce bir kebapçıda birlikte görüntülenmeleri sonrası, aşk mı var? sorularına hayır diyerek, aralarında ki ilişkiyi inkar eden çift, artık ilişkilerini gizlemiyor.

Çift geçtiğimiz akşam Kabataş’ta ki Anjer Hotel’de bir araya gelip, lüks otelin restoran bölümünde baş başa yemek yediler.

Geçtiğimiz hafta sonu Fenerbahçe ve Trabzonspor maçında da tribünde olan güzel oyuncu, maçtan kareleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Alper Potuk’un Trabzonspor’a attığı golde ise mutluluğu her halinden okunan Türkay, Alperr diye de sosyal medyadan paylaşımda bulunmuştu.

TUVANA TÜRKAY BİYOGRAFİSİ

1990 yılında Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olarak İstanbul’da doğan Tuvana Türkay, önce İstanbul Güneş Koleji’ni bitirdikten sonra eğitimine Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde devam etmiştir. 2009’da yayınlanmaya başlayan Ayrılık dizisinde Kevok karakterini, 2011-2012 yıllarında ise Yer Gök Aşk dizisinde Bade Palalı karakterini canlandırmıştır. 2014-2015 yılında Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterini canlandırmıştır .Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 yılında Enbe Orkestrası’nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Daha sonra Mustafa Ceceli aranjörlüğünde “tuana” şarkısını coverlamıştır Ayrıca şarkı sözü ve beste de yapmaktadır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı