Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan’dan, kahvaltı ücreti isyanı

Alişan'dan, kahvaltı ücreti isyanı

Magazin

Alişan’dan, kahvaltı ücreti isyanı

360 ekranlarında Çağla Şikel ile birlikte sundukları ‘Her Şey Dahil’ programına veda etmeleri ardından, Amerika tatiline çıkan başarılı şarkıcı Alişan, Amerika’da kahvaltıya ödediği ücret için isyan etti.

Daha önce konser teklifleri aldığı Los Angeles tarafına ilk kez gittiğini belirten başarılı şarkıcı Alişan, geçtiğimiz gün Kıbrıs’ta konser verdi.

1500 insanın kendisini dinlediği konseri, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de veren Alişan, 2 saat sahnede kalarak dinleyenlere müzik ziyafeti yaşattı.

Kısa süre önce tatilden döndüğü Los Angeles’da yaşadığı bir anı da anlatan Alişan, kahvaltıya ödediği ücret ile ilgili isyan ederek arkadaşlarına da çağrıda bulundu.

Las Vegas’tan da konser teklifi alan Alişan, Amerika’da kahvaltı etmek için 3 arkadaş bir Türk kahvaltı salonuna gitmişler.

Hesap olarak 150 $ geldiğini gören Alişan, “Orada Türk kahvaltıcısına gittik 3 kişi 150 dolar ödedik. Arkadaşlarıma söyleyeceğim gitmesinler” dedi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı