Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan, Eda Erol ile ayrılıklarını yaptığı açıklama ile doğruladı

Alişan, Eda Erol ile ayrılıklarını yaptığı açıklama ile doğruladı

Magazin

Alişan, Eda Erol ile ayrılıklarını yaptığı açıklama ile doğruladı

Geçtiğimiz gün Eda Erol’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da Alişan ile ayrıldıkları notu yazılmış, ancak notu takiben çok kısa bir sürede Bihter ve Esra Erol, instagram hesaplarından Eda Erol’un hesabının çalındığını belirtti.

Bu gelişmeler üzerine iki ismin ayrılmadığı, hacker’ların böyle bir oyun oynadığı düşünülürken, çiftin gerçekten ayrıldığı ortaya çıktı. Bihter Erol’da, ablasının hesabının çalındığına dair yazdığı paylaşımı kaldırınca, iki ismin ayrıldığı olasılığı güçlendi.

İlişkinin taraflarından Alişan’da yaptığı açıklama ile Eda Erol ile ayrıldıklarını doğruladı. Nişanı attığımız doğrudur diyen Alişan, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

“Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük.
Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum.”

Bilgilendirme Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum.

Alişan (@alisanofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı