Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki’ye havaalanında ceza kesildi

Aleyna Tilki'ye havaalanında ceza kesildi

Magazin

Aleyna Tilki’ye havaalanında ceza kesildi

17 yaşında ki genç şarkıcı Aleyna Tilki, her gün bir başka habere konu olmaya devam ediyor. Yaptıkları ve söyledikleri ile olay yaratan Aleyna Tilki, havaalanlarında bagaj taşıma bandına oturunca, görevliler affetmedi.

Sen Olsan Bari şarkısı ile ‘çalıntı’ klip ve ‘sahte tıklama’ iddiaları gölgesinde büyük bir başarı yakalayan, Alman fotoğrafçıya ait bir fotoğrafı kendisininmiş gibi paylaşarak, hırsızlıkla suçlanan Aleyna Tilki, havaalanında herkesi şaşırttı.

Aleyna Tilki, havaalanında ki yolcuların şaşkın bakışları arasında, varış noktasına ulaşan yolcuların şut altına gönderilen bagajlarının yüklenip, yolculara ulaştırıldığı bandın üstüne oturdu.

YORULDUM

Yorulduğunu belirten genç şarkıcı, bagaj taşıma bandının üstüne oturunca, bunu gören havaalanı görevlilerinden ceza alan Aleyna Tilki, ceza aldığını da itiraf etti. Ne kadar bir ceza kesildiği ise öğrenilemedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı