Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ klibi youtube’da top 10’da!

Aleyna Tilki'nin 'Sen Olsan Bari' klibi youtube'da top 10'da!

Kültür Sanat

Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ klibi youtube’da top 10’da!

Cevapsız Çınlama şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden, hemen hemen her hareketi olay olan genç ve yetenekli şarkıcı Aleyna Tilki, yeni klibi ile rekorlar kırıyor.

Genç şarkıcının Sen Olsan Bari adlı single’ı için DMC etiketi yayınlanan, netd kanalında yer alan klibi Dünya’nın en çok izlenen video paylaşım platformu Youtube’da Dünya sıralamasında ilk 10’a girdi.

En iyi açılışı yapan şarkı olması yanı sıra, bu Türk bir şarkı için bir ilk niteliği de taşıyor. 37. sıradan listeye giren klip şimdi ise ilk 10’da yer alıyor ve daha da yükselmesi bekleniyor.

3 gün önce yayına sokulan klip şimdiye kadar 19 milyonluk bir izlenmeye ulaştı. Genç şarkıcının önünde ise Dünya’ca ünlü Selena Gomez, Maluma, Ed Sheeran gibi şarkıcıların videoları yer alıyor.

Aleyna Tilki’nin yeni single’ı aynı zamanda Apple ve Fizzy’de de 1. sıraya yerleşirken, en çok dinlenen ve satılan şarkı olma ünvanını da elde etti.

Aleyna Tilki – Sen Olsan Bari Klibi


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı