Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki’nin Sen Olsan Bari klibi Britney Spears’dan taklit edilmiş!

Aleyna Tilki'nin Sen Olsan Bari klibi Britney Spears'dan taklit edilmiş!

Kültür Sanat

Aleyna Tilki’nin Sen Olsan Bari klibi Britney Spears’dan taklit edilmiş!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin yeni klibi ilk yayınlandığı gün 6 milyon izlenmiş, büyük bir rekora imza atmıştı. Takip eden 3 gün içerisinde ise bu sayı 3’e katlandı.

Klibin netd kanalında yayınlanması sonrasında 3 gün içinde 16 milyonu aşan bir izlenme elde ederek Youtube’ın TOP 10 (dünya genelinde) listesine girerek, Dünya’ca ünlü şarkıcıların klipleri ile yarış içerisine girmişti.

Ancak Aleyna Tilki’nin rekor kıran bu klibinin yine Dünya’ca ünlü Britney Spears’ın 1999 ve 2013’deki kliplerinin taklidi olduğu söylentileri ortalığı karıştırdı.

Britney Spears’ın 99 tarihli Crazy ve 2013 tarihli Work B.tch isimli kliplerinde ki sahneler ile olan benzerliği ise bu iddiaları söylentiden bir adım öteye taşımış oldu.

Gelin o benzerliklere birlikte bakalım:

Britney Spears’ın beyaz bir zemin üzerinde ki dansı.

Aleyna Tilki’nin beyaz bir zemin üzerinde ki dansı.

Britney Spears’ın iki yandan toplanmış saçları ve pudra sürüşü

Aleyna Tilki’nin iki yandan toplanmış saçları ve pudra sürüşü


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı