Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki’den yine iddialı açıklamalar

Aleyna Tilki'den yine iddialı açıklamalar

Magazin

Aleyna Tilki’den yine iddialı açıklamalar

Her hareketi ile magazin gündemine konu olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün 17 yaşına basmış, basın mensuplarınında katıldığı kutlamasında Dünya starı olacağı iddialarında bulunmuştu.

Geçtiğimiz gün bir toplantıdan çıkarken görüntülenen Aleyna Tilki, yaz’a bomba gibi düşeceğini, yeni şarkılarının da damga vuracağını iddia etti.

Çok farklı bir parça hazırlığında olduğunu söyleyen Tilki, ünlü aranjör ve müzisyen Ozan Çolakoğlu ile çalıştığını belirtti. İşte Tilki’nin o açıklaması:

“Çok farklı bir parça geliyor. Diğer şarkımdan çok farklı. Yeni bir şey deniyorum. Ozan Çolakoğlu ile birlikte çalışıyorum. Ersan Üner de bestesini yaptı. Yaza 2 şarkı ile damga vuracağım. Bu bahsettiğim şarkının dışında bir şarkı daha çıkacak.

Ayrıca Yıldız Tilbe’nin albümü için Emrah Karaduman’la birlikte bir şarkı hazırlıyoruz. Onun da damga vuracağını düşünüyorum. Kaç şarkıyla damga vuracağımı ben sayamadım siz hesaplarsınız artık.”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı