Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki kendisine hırsız diyenlere çıkıştı

Aleyna Tilki kendisine hırsız diyenlere çıkıştı

Magazin

Aleyna Tilki kendisine hırsız diyenlere çıkıştı

Her yaptığı olay olan, Sen Olsan Bari isimli şarkısının çıkması sonrasında yer yer eleştirilen, yer yer ise takdir edilen Aleyna Tilki, paylaşımları ve söylemleri ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Klibinin pek çok noktasının benzerlikler nedeni (ç)alıntı olması ile suçlanıp, eleştirilerin odağı haline gelen Aleyna Tilki, son zamanlarda da başkalarına ait fotoğrafları kendisininmiş gibi paylaşılması ile eleştiriliyor.

Yine hırsızlıkla yaftalanan Aleyna Tilki, geçtiğimiz akşam bir kız arkadaşı ile birlikte Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Muhabirler’in bu hırsızlık suçlamasının hatırlattığı Aleyna Tilki, “asıl hırsız onlar” dedi.

Sosyal medya sitesi olan instagram’da paylaştığı fotoğrafların kendisine ait olmadığı iddialarının yöneltildiği Tilki, “Ben beğendiğim insanların fotoğraflarını kullanıyorum. Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler. Çünkü bu dünyadan sevgi, saygı ve merhameti çalıyorlar.” diye yanıt verdi.

Her daim spor ve sade giyim tercihi ile dikkat çeken Aleyna Tilki’nın giydiği 2500 TL’lik Forte Couture marka montu ise dikkatlerden kaçmadı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı